azitromicina z pack gravidanza €91.05

Dobrý den, pane Svoboda,

Včera se tu konala avizovaná celodenní porada ústředního ředitele Státní veterinářské správy, jeho náměstků a všech ředitelů odborů SVS ČR, ředitelů Městské a krajských veterinárních správ, ředitelů Státních veterinárních ústavů a ředitele Ústavu pro státní kontrolu veterinárních biopreparátů a léčiv.

Všichni po příchodu stáli v němém úžasu: od centrálního stolu v “malé zasedačce” byla uklizena křesla a na celé ploše stolu bylo občerstvení a nápoje formou celodenně doplňovaného rautu, z techniky ležel na stole jen můj notebook, zapojený přes konektory ve výsuvu a na plátno až do oběda promítal v neustálé smyčce 88 fotografií z celého průběhu přestavby laboratoří. Vedle ve “velké zasedačce”, kde pak porada probíhala, hrálo do jejího zahájení CD s krásnou hudbou a prostorovou zvukovou projekcí.

Moc se to líbilo po všech stránkách a musím Vám sdělit, že aniž bych to nějak speciálně vyzdvihovat, především ředitelé krajských správ ocenili preciznost a čistotu práce, resp. celého provedení a hodně se ptali, která firma to dělala. Asi mají se stavebními firmami své zkušenosti. Ředitelé odborů Státní veteriny byli zcela unešeni a líbilo se to i ústřednímu řediteli (a ten hned tak něco nepochválí).

Takže myslím, že pro případné “příště” máme zelenou.

S přáním příjemného dne